השכרת יאכטה ליום הולדת

 מסיבת יום הולדת על היאכטה

השיא בים מארגנת ימיי הולדת על הים בהפלגה ביאכטה גדולה ומפוארת.

היאכטה יוצאת מנמל יפו העתיק והקסום הנושק ליפו העתיקה, לאורך חופי תל-אביב ולתוך הים.

 

מרחבי הים הפתוח, השמים הכחולים ורחש הגלים מכניסים אתכם לתוך מסיבת יום ההולדת שלכם.

היאכטה יכולה להכיל עד 13- איש בהפלגה ועד 25-איש ללא הפלגה.

 

בהפלגה תוכלו לחגוג את יום ההולדת כזוג, עם חברים או עם המשפחה האוהבת,

לקפוץ למים בין בירה לקינוח, להנות משחייה מענגת בים הפתוח עם אבובים, להשתזף במזרני השיזוף הפרוסים על הסיפון ולקנח בעל האש משובח

 

ביאכטה ישנם שני חדרי שינה, שני חדרי מקלחת ושרותים, מטבח מאובזר, סלון ובירכתיים ברביקיו.

חרטום היאכטה הענק מתמלא במזרנים ובו תוכלו לאכול, לשתות לרקוד לצלילי המוזיקה אשר תלווה

אתכם במשך כל המסיבה.

היאכטה תקושט בצבעוניות לכבוד האירוע לפי בקשתכם!

 

כמו כן ניתן לערוך על היאכטה מסיבות רווקים, מסיבת רווקות הפלגות דייג, פגישות עסקים, שייט לחו"ל ועוד.

   צור קשר - 050-7547135

 

מסיבה מושלמת עם השכרת יאכטה ליום הולדת

כל אחד מכם, בוודאי חלם בעבר על מסיבת יום ההולדת המושלמת. לעתים מדובר על מסיבת יום הולדת שאדם מעוניין לחגוג לעצמו, ולעתים קרובות רוצים פשוט להפתיע את בן הזוג, חבר טוב, או קרוב משפחה במסיבה שהוא אף פעם לא ישכח. איך אפשר לחגוג כמו שצריך? היום קיימת אופציה של השכרת יאכטה ליום הולדת. מה בעצם המשמעות של יום הולדת כזו? 

 

השכרת יאכטה ליום הולדת מאפשרת לכם להעביר את מרכז המסיבה מהיבשה - ללב ים! אין ספק שלא כל אחד זוכה לחגוג יום הולדת בתוך הים התיכון, וכך האופציה של השכרת יאכטה ליום הולדת יכולה להתאים לכל מי שמחפש את המסיבה המקורית ביותר בשבילו או בשביל קרוביו.

 

מה זה כולל?

השכרת יאכטה ליום הולדת מביאה לכם כמובן לא רק את היאכטה עצמה, אלא גם שימוש בכל המתקנים שלה. יאכטות יוקרתיות מצוידות היום באבזור מלא, שמאפשר לכם לחגוג יום הולדת ברמה הגבוהה ביותר. אם בחרתם באופציה של השכרת יאכטה ליום הולדת, תוכלו ליהנות בין השאר ממתקני גריל מפנקים במיוחד, עליהם תוכלו להכין אוכל משובח.

 

חשוב כמובן לוודא שהיאכטה שהשכרתם כוללת גם שטח מיוחד לאירוח בדמות של סלון גדול. כמו כן, יש אופציות מיוחדות של השכרת יאכטה ליום הולדת אשר כוללות חדרי שינה, כך שאתם יכולים להמשיך את המסיבה שלכם עד אור הבוקר, וגם לשמור על הפרטיות שלכם.

 

כמובן שאף מסיבה לא מושלמת בלי שיש בה מוזיקה מקפיצה. ברגע שאתם מבצעים השכרת יאכטה ליום הולדת תוכלו ליהנות כמובן ממערכת סאונד משוכללת, שתאפשר לכם לחגוג כמו שצריך. כשאתם נמצאים בלב ים, אין לכם שכנים שיבקשו שתהיו שקטים יותר כי השעה כבר מאוחרת. אפשר להגביר את הווליום לעוצמה המקסימאלית, ולצאת לרקוד בשטח של היאכטה היוקרתית.

 

יום הולדת מושלמת עם השיא בים

רוצים חברה מקצועית שמבצעת השכרת יאכטה ליום הולדת? הגעתם לאתר הנכון! חברת השיא בים, היא חברה מקצועית אשר מבצעת השכרת יאכטה ליום הולדת, ואף למועדים נוספים כמו ימי נישואין, הצעות נישואין, בר מצווה, או כל אירוע משמח אחר. לחברת השיא בים יש ניסיון רב מאד בתחום. לחברה צוות מקצועי ומיומן, שילווה את יום ההולדת שלכם בלב ים, כך שברגע שאתם מבצעים השכרת יאכטה ליום הולדת מהשיא בים, אתם יכולים להיות בטוחים שהמסיבה שלכם נמצאת בידיים טובות! היאכטות שלנו מאובזרות בכל מה שאתם צריכים עבור המסיבה המושלמת - מטבח, עמדת גריל, מוזיקה, חדרי שינה, סלון ואפילו מקלחת ושירותים.

 

 

 

צור קשר עוד היום

טלפון
שם מלא
הודעה:

יענקל'ה - 050-7547135 | מייל - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.