טיול בתל אביב יפו

מחפשים דרך מקורית ומיוחדת לבלות ביחד עם בן או בת הזוג שלכם? רוצים להפתיע את בני המשפחה במתנה קצת שונה, ובעיקר כזו שתאפשר לכם לבלות זמן איכות משותף? אם כן, במסגרת טיול בתל אביב יפו תוכלו לקחת הפלגה, שיוצאת ישירות מהנמל, ומפגישה אתכם עם הנופים הקסומים של תל אביב מזווית קצת אחרת. ההפלגה, שמוצעת לכם על ידי חברות, המתמחות בתחום, יכולה להתאים לכל הגילאים ובעיקר לחובבי הים הפתוח.

למי זה מתאים
טיול בתל אביב יפו יכול לכלול, במסגרתו, ביקור בשלל האטרקציות שבעיר, וכידוע ישנן לא מעט כאלו. אולם, אם מתכננים חופשה של כמה ימים בעיר ומחפשים אטרקציה קצת אחרת, הפלגה ביאכטה היא רעיון נהדר. ההפלגה, שיכולה להתאים למשפחות, לזוגות ואפילו לקבוצות של חברים, יוצאת, כאמור, מנמל יפו וכוללת שתיה חמה ושתיה קרה. מי שרוצה יכול לבחור באפשרות של הפלגת דייג, המתאימה לכל מי שמתעניין בתחום הדייג, בין אם הוא עוסק בתחום באופן חובבני או באופן מקצועי. במהלך הפלגה זו נעשה שימוש בראדר מיוחד וציוד אלקטרוני חדשני לצורך זיהוי הדגים ומיצוי מקסימאלי של ההפלגה. מדובר בכייף בלתי רגיל והזדמנות לבלות ביחד עם האנשים שאוהבים או במסגרת פעילות שאוהבים.

לשלב עם ביקור באטרקציות נוספות
אל ההפלגה הזו ניתן לצאת בשעות הבוקר או הצהריים, ולחזור אחר כך אל החוף לארוחה טובה. מכיוון שביפו ישנן לא מעט אטרקציות ואתרים מעניינים שכדאי לעצור בהם לביקור, מומלץ לנצל היטב את השהות בעיר ולשלב גם עצירה באתרים שונים. אם נשארים ללון בתל אביב יפו כמה ימים, כדאי לצאת לסיור בשווקים שבעיר, כמו שוק הכרמל וליהנות מתוצרת טרייה וטובה. אפשר לעצור במתחם התחנה לקפה טעים או לארוחה ולהמשיך לצעידה לאורך הטיילת , שצמודה לחוף עד ליפו העתיקה ושוק הפשפשים. חובבי הקניות, יוכלו לנצל את שלל החנויות שבעיר, הפזורות ברחובות המרכזיים שלה, ומי שרוצה ליהנות מקצת תרבות, כדאי לו לבקר במוזיאונים המצוינים ובגלריות המקסימות, שנמצאות נמצאות ביפו העתיקה. אל העיר אפשר להגיע בכל עונה, אך מכיוון שמדובר ביעד מבוקש ומתוייר מאד, מומלץ לדאוג להזמין הפלגה מראש.

צור קשר עוד היום

טלפון
שם מלא
הודעה:

יענקל'ה - 050-7547135 | מייל - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.