הפלגות על יאכטה - השיא בים

הפלגות על יאכטה לכל מטרה שרק תרצו!

מיהם האנשים שיוצאים לבצע הפלגות על יאכטה? יכול להיות שבדימיונכם עולות תמונות של כל מיני אנשים עשירים, אנשי העשירון העליון עם היאכטה הפרטית שלהם. חשוב שתדעו שגם לכם יש את האופציה לצאת אל הפלגות על יאכטה, ממגוון רחב מאד של מטרות! היום יש חברות מקצועיות שיכולות להשכיר עבורכם את היאכטה, או לארגן הפלגות על יאכטה בהתאם למטרה שאתם צריכים. המחירים הם בהחלט שפויים, ולא מעט אנשים בוחרים באופציה זו, בין אם מדובר בהפלגה למטרות עבודה ופרנסה, או פשוט למטרות של הנאה גרידא. בואו ונסקור קצת את סוגי ההפלגה.

 

כל סוגי ההפלגות

יש מספר סוגים עיקריים של הפלגות על יאכטה שראוי בהחלט לסקר אותם:

1. הפלגות על יאכטה לצורך עסקים - אלו הן הפלגות אשר מיועדות עבור אנשי עסקים, שרוצים לנהל פגישת עסקים באווירה מיוחדת מאד. כולנו יודעים עד כמה פגישת עסקים, בפרט עם שותפים או לקוחות מחו"ל, צריכה להיות באווירה אינטימית, אך גם מאד מיוחדת. אם תיקחו את השותף שלכם לפגישה עסקית על יאכטה, אין ספק שתצליחו להרשים אותו.

 

2. הפלגות על יאכטה לצורך דייג - אם אתם עוסקים בתחום הדייג, בצורה חובבנית או מקצועית, אתם בטח יודעים שהים התיכון שופע בדגים שרק מחכים לחכה שלכם. באמצעות הפלגות מאורגנות שמארגנת חברת יאכטות, אתם יכולים להיחשף לשטח חדש, ולדוג את הדגים המשובחים ביותר. כמובן שהיאכטה עצמה צריכה להיות מצוידת בציוד שיאפשר לכם גם לדוג את הדגים, וגם לאתר אותם בקלות.

 

3. הפלגות על יאכטה לחו"ל - הפלגות כאלו מיועדות לאנשים שרוצים ליהנות מהאווירה של שייט לחו"ל באווירה פרטית, יוקרתית ואינטימית. נכון, יש לא מעט הפלגות המוניות, אבל אם אתם אנשים שאוהבים שיש את הפרטיות והשקט שלכם, אין ספק שהאופציה של הפלגות על יאכטה לחו"ל בהחלט יכולות לבוא בחשבון עבורכם! ביאכטה אתם מקבלים יחס אישי, טיפול מסור מצד אנשי הצוות, ויכולים ליהנות מהחוויה של השיט עצמו, עד שתגיעו ליעד הנכסף.

 

כל סוגי ההפלגות בשיא בים

מתחילים כבר לפנטז על הפלגות על יאכטה שאתם תעשו? בואו להגשים את החלום שלכם, בעזרת חברת שיא הים! חברת שיא הים מארגנת מגוון גדול במיוחד של הפלגות על יאכטה יוקרתית, שיכולה להתאים לצרכים שלכם. בין השאר אנחנו מקיימים הפלגות עבור אנשי עסקים, עבור מטיילים המעוניינים בשיט פרטי לחו"ל, עבור דייגים, ואף למי שרוצה לארגן מסיבה מיוחדת על יאכטה יוקרתית.

 

 

 

צור קשר עוד היום

טלפון
שם מלא
הודעה:

יענקל'ה - 050-7547135 | מייל - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.